BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Rámordult a medve az OTP-re

A reggeli lelkesedés kezd elillanni a BÉT-en, az OTP-már 3100 alatt jár.

2009. május 11. hétfő, 09:54

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

3080 forintig ütötték le a nyitás utáni 3165 forintos csúcsról az OTP árfolyamát az eladók a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index is mínuszban jár már, 14 253 ponton, ez 0,7 százalékos esést jelent.

A Mol 11 570 forinton, ez fél százalékos mínusz, a Magyar Telekom vevői már 586 forinton, pénteki záróára alatt 2 forinttal is kapnak a papírból.

Nem tartott soká a Richter gyorsjelentésére adott kedvező reakció sem, a független gyártó részvényeit egy százalék mínsuzban, 31 400 forinton adják. Az Egis követi szektortársát, a 14 650 forinton született kötés 2,2 százalékos esést jelez.

A Fotexet 347 forintig, 1,1 százalékkal adták lejjebb, az Állami Nyomda 720 forint, ami ugyan 44 forintos csökkenés, azonban ez még mindig kisebbb esés, mint a levágott osztalékszelvény értéke, tehát emelkedik.

Az FHB egy százalék emelkedéssel 704 forinton tartja magát, a Synergont viszont 712 forintig, 3 százalékkal küldték lejjebb.

Árfolyamok és grafikonok itt

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet