BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mennyit fizessenek a gyógyszercégek?

2006. szeptember 21. csütörtök, 07:46

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az egészségügyi minisztériumba hívták egyeztetésre a hét közepén a gyógyszergyártókat az új gyógyszergazdaságossági törvény kapcsán. A jogszabály rendezné a támogatási rendszert.

Úgy értesültünk, hogy a gyártók egyelőre nem látják, ez miként valósul meg. A gyártóknak valószínűleg továbbra is hozzá kell járulniuk a gyógyszerkasszához, sőt könnyen elképzelhető, hogy a korábbinál jóval nagyobb összeggel.

További részletek a mai NAPI Gazdaságban.

Baka Zoltán
Baka Zoltán

Ez is érdekelhet