Házon belül oldották meg a váltást: a miniszter eddigi személyes szóvivője, Ábrahám Gergely lép a távozó Tóth Judit helyére. A főkommunikátori posztot eddig betöltő Tóth Judit mától a Magyarországi Gyógyszergyártók Országos Szövetségének kommunikációs igazgatójaként és szóvivőjeként dolgozik tovább.
2006. június 15. csütörtök, 10:02
