BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Sikeres volt az elektronikai hulladékok visszagyűjtése

A jogszabályok által előírtnál 65 százalékkal több, összesen 16,5 ezer tonna háztartási elektronikai hulladékot gyűjtöttek be tavaly a hazai kereskedők - jelentette a Környezetvédelmi és Vízügyi Minisztérium.

2006. január 24. kedd, 12:32

Csaba Ferenc
Csaba Ferenc

Ez is érdekelhet