BUX 139976.65 0,25 %
OTP 45950 -0,04 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Továbbra is jól húz az ipar

Az ipari termelés szeptemberben csaknem 9 százalékkal bővült.

2005. november 8. kedd, 09:09

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A KSH előzetes adatai alapján az ipari termelés az előző év azonos időszakához viszonyítva szeptemberben 8,9 százalékkal nőtt, a csupán munkanaphatástól megtisztított index megegyezik a kiigazítatlan indexszel. Az előző hónaphoz képest a szezonálisan és munkanap-tényezővel is kiigazított ipari termelési index szeptemberben 2,5 százalékkal emelkedett. A termelés volumene az év első kilenc hónapjában 6,9 százalékkal magasabb volt, mint az előző év azonos időszakában.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet