BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kóka: mi magyarok jobbak vagyunk!

Kisebb támogatással nyertük el a Hankook-beruházást, mint amekkorát Csehország, Lengyelország vagy Szlovákia ígért - mondta Kóka János a Tisztelt Házban, ahol, ma megkezdődött a jövő évi költségvetés általános vitája.

2005. november 2. szerda, 08:30

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A gazdasági miniszter szerint ez is azt bizonyítja, hogy "mi magyarok jobbak vagyunk, és a magyar gazdaság a legversenyképesebb a régióban. Kóka szerint "nagyon megéri Hankook-beruházás", miközben Áder János Fidesz frakcióvezetője arra hívta fel a figyelmet, a szlovák kormány az új munkahelyenként 3 millió koronás támogatásnál szállt ki a licitből. (Ez közel 29 milliárd forintnak megfelelő támogatást jelentett volna.)

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet