BUX 139864.61 0,17 %
OTP 45880 -0,2 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Végre itt az sms-parkolás

A maroktelefonnal immár parkolni is lehet, igaz, nem mindenhol.

2005. október 20. csütörtök, 10:07

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Centrum parkoló Kft. októbertől (?) működteti négy budai és három pesti kerületben a mobiltelefonos parkolást. Mindhárom szolgáltató hálózatából meg lehet kezdeni, meg lehet hosszabbítani és bármikor le lehet zárni a parkolást, a díjat az üzenet tarifája növeli - írja a Magyar Hírlap. Szerződéskötésker egy matricát kap az autós, amit ki kell ragasztani, s ennek alapján ellenőrizhetik a hiénák a parkolási díj kiegyenlítését.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet