BUX 139981.36 0,26 %
OTP 45980 0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Jövőre (is) a kaja és pia a középpontban

A magyar idegenforgalom irányítói továbbra sem tudnak továbblépni az „enni-inni jó” fixációtól.

2005. október 20. csütörtök, 09:51

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Magyar Turizmus Rt. jövőre belföldi tematikus évet szervez középpontban a borral és a gasztronómiával. A nagy ötlet fő célja a lakosság étterembe járási szokásainak újraélesztése, a magyar konyhához való viszonyának javítása, a régiók bemutatkozása gasztronómiájukon keresztül.

Csatlakozik a kulináris attakhoz a Magyar Nemzeti Gasztronómiai Szövetség, szervezésükben megvalósuló akció célja is hasonló: közelebb kerülni a vendégekhez, „kijönni a színfalak mögül”. No, a szövetség megkezdte a hídverést az evők és az etetők között, ma délután négykor a Vörösmarty téren, szép fehér konyhai kabátban és sapkában, félórás békés körsétára indul hozzávetőleg harminc séf. A neves éttermek és szállodák mesterséfjei kínálnak is: az érdeklődők sós/édes süteményeket kóstolhatnak.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet