Az euró bevezetésének másik fontos tényezőjéről, az átváltási árfolyamról nem jó, ha egy pénzügyminiszter nyilatkozik - folytatta a szaktárca vezetője, majd hozzátette: az országnak nem érdeke a túl erős árfolyamon történő csatlakozás.
"Gyurcsány Ferenc miniszterelnök euróbevezetés kapcsán képviselt álláspontja flexilibilisebb, miközben én konzekvensen kiállok az euró 2010-es bevezetése mellett" - mondta Veres János a Pénzügykutató Rt. klubjában.
2005. október 12. szerda, 17:18

Az euró bevezetésének másik fontos tényezőjéről, az átváltási árfolyamról nem jó, ha egy pénzügyminiszter nyilatkozik - folytatta a szaktárca vezetője, majd hozzátette: az országnak nem érdeke a túl erős árfolyamon történő csatlakozás.