BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bihari Mihály az Alkotmánybíróság új elnöke

Holló András, az Alkotmánybíróság novemberben leköszönő elnöke bejelentette, hogy a testület Bihari Mihályt választotta új elnökéül keddi ülésén - adta hírül a HírTV. Az öt potenciális jelölt közül titkos szavazással döntött a taláros testület. A Magyar Hírlap emlékeztetett: jövőre megszűnik a megbízatása Bagi Istvánnak és Tersztyánszkyné Vasadi Évának, a két új tag, Bragyova András és Kovács Péter pedig szintén nem jöhet szóba utódként. A tisztségre így csak Bihari Mihálynak, Kukorelli Istvánnak, Kiss Lászlónak, Erdei Árpádnak és Harmathy Attilának volt esélye.

2005. október 11. kedd, 10:49

Rozgonyi György
Rozgonyi György

Ez is érdekelhet