BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az MSZP még az idén lezárná a privatizációt

Még az idén le kellene zárni a 15 éve tartó privatizációs folyamatot - jelentette ki az Országgyűlés magánosításról szóló vitanapján Szekeres Imre. Az MSZP elnökhelyettese szerint azt azonban még el kell dönteni, hogy egy nemzeti vagyonkezelő holding vagy az államkincstár kezelje-e az állami kézben maradó vállakozói vagyont.

2005. október 11. kedd, 14:32

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet