Még az idén le kellene zárni a 15 éve tartó privatizációs folyamatot - jelentette ki az Országgyűlés magánosításról szóló vitanapján Szekeres Imre. Az MSZP elnökhelyettese szerint azt azonban még el kell dönteni, hogy egy nemzeti vagyonkezelő holding vagy az államkincstár kezelje-e az állami kézben maradó vállakozói vagyont.
2005. október 11. kedd, 14:32
