BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Lendületben a filmipar

Magyarországon a filmgyártásra (bérmunka, kooprodukció, magyar mozi- és televíziós filmek gyártása) költött összeg egy év alatt megtriplázódott, több mint 22 milliárd forintra nőtt augusztus végéig, s az év végére várhatóan jóval meghaladja majd a 30 milliárd forintot - mondta Taba Miklós, a Nemzeti Filmiroda igazgatója egy mai sajtótájékoztatón. A legnagyobb mértékben a bérmunkára fordított összeg nőtt, 2 milliárdról 11 milliárd forintra.

2005. szeptember 27. kedd, 13:24

Domokos Erika
Domokos Erika

Ez is érdekelhet