A gazdasági miniszter elmondta: korábban már kezdeményezett megbeszélést a Fidesz gazdaságpolitikai stratégájával, Matolcsy Györggyel, de mint mondta „nem sikerült összejönnünk". Ennek ellenére Kóka nem zárta ki, hogy akár a Fidesz gazdasági konzultáció-sorozatán is részt vegyen, mivel bármilyen közönség előtt el tudja mondani, hogy „növekedünk".
