A forgalomba helyezés előtt holnap délután Demszky Gábor főpolgármester és Aba Botond BKV-vezérigazgató szemlézi az újjáépített Astoria állomást.
A 2-es metró augusztus 20-án, üzemkezdettől ismét teljes vonalán közlekedik - áll a BKV közleményében.
2005. augusztus 18. csütörtök, 08:29

A forgalomba helyezés előtt holnap délután Demszky Gábor főpolgármester és Aba Botond BKV-vezérigazgató szemlézi az újjáépített Astoria állomást.