BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Fidesz nélkül is aláírják a nyilatkozatot

A Fidesz távolmaradása ellenére holnap 11 órakor aláírják a gazdaságpolitika céljairól szóló többpárti nyilatkozatot a Parlamentben - derül ki a gazdasági tárca meghívójából.

2005. augusztus 17. szerda, 11:48

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A korábban a nyilatkozat szövegének módosítását kérő ellenzéki MDF frakcióvezetője, Herényi Károly részt vesz az aláíráson, melyre Kóka János gazdasági minisztertől meghívót kapott Gyurcsány Ferenc miniszterelnök, valamint a két kormánypárt képviseletében Kuncze Gábor illetve Lendvai Ildikó is.
Korábban Domokos László fideszes képviselő az első négypárti egyeztetésen egy dobozt adott át a gazdasági miniszternek, amely a párt gazdaságpolitikai javaslatait tartalmazta. Kóka János szerint a doboz nagyrészt üres, a gazdasághoz nem illő, korábban már elfogadott vagy leszavazott parlamenti indítványokat tartalmazott. A Klub Rádió információi szerint Áder János, a Fidesz frakcióvezetője később elhatárolódott Domokos László egyéni akciójától.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet