BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ki vásárol médiát a kormánynak?

A Mediaedge:cia nyerte a MeH 900 milliós keretösszegű, médiatervezési és -vásárlási feladatok ellátására szóló közbeszerzési eljárását - tudta meg a NAPI Online.

2005. március 18. péntek, 14:28

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Miniszterelnöki Hivatal ez év elején kiírt, a kommunikációs kampányaihoz kapcsolódó médiatervezési és -vásárlási feladatok ellátására szóló közbeszerzési eljárását a Mediaedge:cia Hungary Kft. nyerte meg. A megbízás 2006 június 30-ig szól, tehát a kormánynak más médiavásárlója a 2006 tavaszi választásokig nem lesz. A megbízás bruttó keretösszege 900 millió forint, az erről szóló szerződést értesüléseink szerint nemrégiben írták alá. A kft. első megbízása a március 15-i ünnep előtti beharangozókhoz kapcsolódott, s bár új megbízásokról még nem tudnak konkrétumokat, minden nemzeti ünnepünk kommunikációjában közreműködnek majd. A tenderre Mediaedge:cia-n kívül a Mindshare Média Kft. is jelentkezett.
Újdonság, hogy a korábbi gyakorlattal ellentétben a MeH kettéválasztotta a médiavásárlási feladatok és a kreatív ügynökségek kiválasztását. Ennek megfelelően folyamatban van még egy bruttó 344 millió forintos keretösszegű kommunikációs tender, ahol a nyertes kreatív ügynökség szintén 2006 június 30-ig kaphat megbízást.

Domokos Erika
Domokos Erika

Ez is érdekelhet