BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Leépítés az APEH-nél

Az APEH 180 embert bocsát el annak ellenére, hogy 2005-ös költségvetése hat százalékos béremelést tesz lehetővé - adta hírül a Magyar Rádió.

2004. október 13. szerda, 10:31

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az APEH-nál működő szakszervezet korábban tüntetésekkel fenyegetett, a megnövekedett feladatok és a csökkenő keresetek miatt. Az adóhivatalban tavaly 1100 fős leépítés volt. A szakszervezet szerint az új adótörvényekkel tovább növekszik a feladatok száma, ám ezt egyre kevesebb erőforrással, kevesebb pénzzel, és kevesebb emberrel kell elvégezni.

Molnár Barbara
Molnár Barbara

Ez is érdekelhet