Az APEH-nál működő szakszervezet korábban tüntetésekkel fenyegetett, a megnövekedett feladatok és a csökkenő keresetek miatt. Az adóhivatalban tavaly 1100 fős leépítés volt. A szakszervezet szerint az új adótörvényekkel tovább növekszik a feladatok száma, ám ezt egyre kevesebb erőforrással, kevesebb pénzzel, és kevesebb emberrel kell elvégezni.
