A társaság ez év tavaszán döntött úgy, hogy az importvámok csökkenése és a kedvező regisztrációs adó mértéke miatt országos hálózat kiépítésébe kezd. Groska Mihály a kft ügyvezetője a Napi Online-nak elmondta, hogy ez év végéig még Debrecenben, Nyíregyházán, Pécsett és Kecskeméten nyílik új Subaru-kereskedés olyan vállalkozókkal történt megállapodások alapján, akik meglévő márkakereskedéseiket bővítik, 2005 végéig pedig várhatóan még Miskolcon, Szegeden, Győrött és Zalaegerszegen nyitnak új Subaru márkakereskedéseket.
Groska tájékoztatása szerint a meglévő szalonok bővítése 5-10 millió forint saját beruházást igényelnek, az újak pedig 100 millióba kerülnek.
