BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kiépül az országos Subaru-hálózat

A terveknek megfelelően Budapesten nyitotta meg első Subaru-szalonját az Emil Frey Import Kft., amely 2005 végéig országosan legalább 10 Subaru-szalon nyitására készül.

2004. szeptember 15. szerda, 11:33

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A társaság ez év tavaszán döntött úgy, hogy az importvámok csökkenése és a kedvező regisztrációs adó mértéke miatt országos hálózat kiépítésébe kezd. Groska Mihály a kft ügyvezetője a Napi Online-nak elmondta, hogy ez év végéig még Debrecenben, Nyíregyházán, Pécsett és Kecskeméten nyílik új Subaru-kereskedés olyan vállalkozókkal történt megállapodások alapján, akik meglévő márkakereskedéseiket bővítik, 2005 végéig pedig várhatóan még Miskolcon, Szegeden, Győrött és Zalaegerszegen nyitnak új Subaru márkakereskedéseket.
Groska tájékoztatása szerint a meglévő szalonok bővítése 5-10 millió forint saját beruházást igényelnek, az újak pedig 100 millióba kerülnek.

Bubrik Gáspár
Bubrik Gáspár

Ez is érdekelhet