BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az MSZP kitart az árfolyamnyereség adó mellett

Az MSZP kitart az árfolyamnyereség adó és a 48 százalékos szja kulcs bevezetése mellett - nyilatkozta Katona Béla. Katona szerint árfolyamnyereség adó szinte minden európai országban van, mértéke általában 15-40 százalék. A legfelső kulcs bevezetésére pedig a leggazdagabbak megadóztatása miatt van szükség. (Azt már csak mi tesszük hozzá, hogy az szja bevételek felét már ma is a legtöbbet fizető 100 ezer adózó perkálja be.)

2004. július 16. péntek, 13:47

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet