BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A dollár erősíti a forintot

Meglehetősen gyenge forgalom jellemzi a bankközi devizapiacot, ezzel együtt a forint erősödött a reggeli órákban.

2004. június 23. szerda, 10:27

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A nyitásban ugyanis 255,10 forint körül állt az euró, ám nem sokkal 10 óra után már 254,30/50 forintra gyengült. Fenyőházi Ervin, a ING Bank kereskedője szerint a forint 253,50/55 euróig erősödhet, ott alighanem már megjelennének a forinteladók. A dollár 209,20/50 forinton mozgott, szemben a kedd esti 210,20 forint körüli szinttel. A fejleményeket leginkább a dollár euróhoz viszonyított gyengülésével magyarázzák.

Ábrahám Ambrus
Ábrahám Ambrus

Ez is érdekelhet