BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tárgyalta a kormány az egészségügyi reformot

A kormány mai ülésén megvitatta az egészségügyi reformtervezetet, melynek lényege az ellátásszervezők beemelése a rendszerbe - mondta el Kökény Mihály egészségügyi miniszter az eseményt követő sajtótájékoztatón.

2004. május 5. szerda, 17:52

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A szaktárca vezetője hozzátette: egészségügyi szervezetek nem lehetnek majd profitorientált ellátásszervezők. A kormány döntött a Fővárosi Önkormányzat részére történő kezességvállalásról, arra a hitelre, amelyet Budapest az Európai fejlesztési Banktól (EIB). A kölcsön összege 35 millió euró, ebből oktatási intézmények fejlesztését finanszírozza a főváros.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet