BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ma jöhet a telefonadó

Ma ismét a kormány elé kerülhet a telefonadó tervezet, a javaslat tárgyalását az SZDSZ kezdeményezte - írja a Világgazdaság.

2004. március 17. szerda, 08:44

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az új, havi 3 ezer forintos általányadót a jelenlegi formájában egyik párt sem támogatja. A jelenlegi szabályozás szerint a telefonszámla áfatartalmának 70 százalékát lehet a költségek között elszámolni, ennek felváltását a várhatóan 20 és 50 milliárd forint közötti összeggel növekedő költségvetési bevételek indokolnák a kormány szerint.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet