BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mi lesz Medgyessy fizetésemelésével?

A miniszterelnök egy koraszülött-alapítványnak, a sportminiszter a Pető Intézetnek, a leköszönő pénzügyminiszter pedig a Donor Alapítványnak adja idei, másfél havi fizetésemelését.

2004. február 5. csütörtök, 13:52

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A kabinet tagjai a 2003. december 17-i kormányülésen felajánlották, hogy idei éves fizetésemelésüket az általuk választott közalapítványnak juttatják. Medgyessy Péter miniszterelnök ezt az öszeget a Magyar Koraszülött Mentő Közalapítvány számára ajánlotta fel, az 1,992 millió forint jelképes átadására csütörtökön került sor az I. számú Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikán.

A kormány tagjai közül Bárándy Péter igazságügyi miniszter a Frank Ignác Alapítványnak, Gyurcsány Ferenc sportminiszter a Nemzetközi Pető Intézetnek, Kovács László külügyminiszter pedig a fogyatékosokat segító Kézenfogva Alapítványnak ajánlotta fel a maga 2,143-2,143 millió forintját. László Csaba, leköszönő pénzügyminiszter a neki másfél hónapra járó 267 ezer forintos fizetésemelést a Donor Alapítványnak adja.

Molnár Barbara
Molnár Barbara

Ez is érdekelhet