A megbeszélések témája egy esetleges közös labdarúgó európa-bajnokság megrendezése. A magyar delegáció tagja lesz Bozóky Imre, a Magyar Labdarúgó Szövetség elnöke is.
Gyurcsány Ferenc sportminiszter csütörtökön és pénteken Bukarestbe megy, hogy tárgyaljon a Román Nemzeti Sportügynökség elnökével és a Román Labdarúgó Szövetség vezetőjével - közölte a sporttárca.
2004. január 28. szerda, 09:48

A megbeszélések témája egy esetleges közös labdarúgó európa-bajnokság megrendezése. A magyar delegáció tagja lesz Bozóky Imre, a Magyar Labdarúgó Szövetség elnöke is.