BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mérkőzés közben halt meg egy magyar válogatott focista!

A tegnapi Vitoria Guimaraes elleni bajnoki mérkőzés hosszabbításában kapott szívinfarktust Fehér Miklós a portugál SL Benfica csatára, és bár kétszer sikerült újraéleszteni, a kórházban elhunyt - írta az mti.hu.

2004. január 26. hétfő, 08:22

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A magyar idegenlégióst José Antonio Camacho vezetőedző a 60. percben cserélte be. Fehér a ráadásban kapott egy sárga lapot, majd mosolyogva tett két lépést, aztán lehajolt, megfogta két térdét, s összerogyott. Csapattársai azonnal odarohantak hozzá, s egyikük tartotta a fejét, nehogy Fehér lenyelje a nyelvét. A csapatorvosok újraélesztéssel próbálkoztak. A televíziós közvetítésből kiderült, a két együttes játékosai és a szurkolók is döbbenten, könnyeikkel küszködve figyelték az eseményeket. Camacho futballistáival együtt zokogott. A játékvezető azonnal lefújta a mérkőzést, amelyet így Fehér csapata Fernando Aguiar góljával 1-0-ra megnyert.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet