BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Frank magát is beáldozná Baumgartnerért

Nyilatkozatháború alakult ki a Mol Rt. és Frank Tamás, Baumgartner Zsolt autóversenyző menedzsere között, melynek eredményeképpen Frank felajánlotta lemondását - derül ki a reggeli lapokból.

2004. január 12. hétfő, 09:37

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Frank saját elmondása szerint az olajtársaság közleményéből értesült arról, hogy megrendült a vele szembeni bizalom, ez pedig meghiúsíthatja a pilóta Minardi Forma-1-es csapattal megkötött szerződésének megvalósulását. A menedzser ezt követően jelentette ki, hogy kész távozni a Baumgartner mögött álló csapatból. A Mol még szombaton hozta nyilvánosságra közleményét, mely szerint nem tájékoztatták őket megfelelően az autóversenyző szponzorációs feltételeinek változásáról és a pontos részletekről sem. Lapértesülések szerint az olajcég támogatása eredetileg 380 millió forint lett volna, amelyet most 60 millió forintra akarnak csökkenteni.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet