A társaság - amely legutóbb júliusban emelte árait - közlése szerint szinte biztos, hogy elmarad a sztráda januárban várt matricásítása. A szocialista képviselők szerint utóbbit már idén be lehetett volna vezetni, hiszen ennek semmi akadálya nincs, a kapuk ugyanis alkalmasak a matricák leolvasásra, és ezzel a koncessziós társasággal való elszámolás is könnyen megoldható. Véleményük szerint a hosszú egyezkedés oka az, hogy a szaktárca a koncessziós céggel szeretné továbbépíttetni a sztrádát.
A Budapest és Kiskunfélegyháza közötti szakaszon a személygépkocsik díja 3250 forintról 3430-ra nő, míg a fővárostól Kecskemétig tartó szakaszon 2310 forint helyett 2440 forintot kell fizetnie az arra tévedő autósnak.
