BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

László Csaba szerint nem a GDP maximalizálása a cél

A kormány a realitásokat elfogadva most nem a GDP maximalizálására, hanem a vállalkozók feltételeinek javítására törekszik - jelentette ki László Csaba pénzügyminiszter.

2003. november 25. kedd, 11:45

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A költségvetési módosításokról jelenleg is zajló szavazás előtti zárszavában László ugyanakkor kijelentette, hogy ez nem jelenti azt, hogy a kormány az egyensúly megteremtésének keretein belül ne törekedne a növekedés fenntartására - írja az mti.hu. A kabinet a jövőt is szolgáló beruházásokon és nem a fogyasztás erőteljes növelésén keresztül próbál a GDP növekedési ütemére hatni - tette hozzá a miniszter.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet