Bár az MSZP-frakció által megrendelt vizsgálatok összes eredménye még nem áll rendelkezésére, az valószínűsíthető, hogy az előterjesztő alulbecsülte a bevételeket - tette hozzá a képviselő. A szocialisták szerint emiatt - kímélendő a vállalkozókat - a díjtételek csökkentésére és a befizetés szabályainak módosítására van szükség.
A szabad demokraták módosító javaslatai a díjvisszaigénylés kiterjesztésére és az önkormányzatok kedvezőbb pozícióba hozására irányulnak - tudtuk meg Kis Zoltántól, a környezetvédelmi tárca SZDSZ-es politikai államtitkárától.
Folytatás a szerdai NAPI Gazdaságban
