További furcsaság volt, hogy a csak Budán közlekedő 21-es busz is feltűnt a pesti hídfőn. Az ok prózai: a 4-6-os villamos vonalán történt baleset miatt sűrgősen kellett átirányítani buszokat a Nagykörútra - tudtuk meg a BKV Rt. fődiszpécserétől. Később már megfelelő feliratokkal, pótlóbuszként szállították az utasokat a Rákóczi úton és a Svábhegyen honos járművek. A villamosforgalom délre helyreállt.
