BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csak két év múlva szerel le az utolsó sorkatona

A korábbi nyilatkozatokkal ellentétben nem 2004-ben, csak 2005 nyarán szerel le az utolsó sorkatona - írja a Magyar Közlönyre hivatkozva a Népszabadság.

2003. szeptember 11. csütörtök, 09:17

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A vezérkari főnökök optimista forgatókönyve alapján az utolsó kiskatonák 2004-ben hagyta volna el a laktanyákat, ám jelenleg úgy tűnik, az utolsó sorozott honvéd csak 2005 június 29-én hagyhatja el körletét. A Hadkötelezettséget Ellenző Liga szerint ez csalódottságot fog okozni, ami könnyen kihathat a kormány népszerűségére is.

Mezősi Tamás
Mezősi Tamás

Ez is érdekelhet