BUX 139722.16 0,07 %
OTP 45870 -0,22 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az APEH is fizet

Ezentúl az APEH is köteles befizetni a cégfelszámolások során - az adóhivatal és alszervei által benyújtott hitelezői igények kapcsán járó - úgynevezett regisztrációs díjat - döntötte el a Felszámolók Országos Szövetsége (FOE) indítványa alapján az Alkotmánybíróság (Ab).

2003. június 20. péntek, 08:10

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az adóhivatal várhatóan azoknál az ügyeknél is köteles lesz fizetni - a döntés közzétételétől kezdődően -, ahol még nincs jogerős felszámolási határozat. Az Alkotmánybíróság döntése nyomán az APEH évente mintegy 50-100 millió forintot fizet majd be a díjkiegyenlítési alapba.

További részletek a pénteki NAPI Gazdaságban

Vigh Zsolt György
Vigh Zsolt György

Ez is érdekelhet