BUX 139737.71 0,64 %
OTP 45750 0,99 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új főszámvevő jön a Pénzügyminisztériumból?

A Magyar Nemzet szerint a PM-ből, illetve az Államháztartási Hivatal elnöki posztjáról érkezik az Állami Számvevőszék két új alelnöke, bár az érintettek cáfolták a lap értesülését.

2003. április 28. hétfő, 08:32

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A jelenleg a Pénzügyminisztérium humánpolitikai főosztályvezetőjeként dolgozó Tóth András, valamint Mohos András, az Államháztartási Hivatal elnöke az Állami Számvevőszék két betöltetlen alelnöki posztjának várományosa - értesült a Magyar Nemzet. Az érintettek a lap megkeresésére cáfolták, hogy ők töltenék be a parlamenti pártok közötti megegyezés hiánya miatt hosszú ideje üres pozíciókat.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet