A január óta aláírt ágazati bérmegállapodások általában megfelelnek az OÉT-ben tavaly irányelvként megfogalmazott 4,5 százalékos reálbéremelés követelményének. A kohászatban ugyanakkor a szakszervezetek nem a béremelésért, hanem a munkahelyek megtartásáért küzdenek. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2003. március 20. csütörtök, 07:33
