BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Hozzák az ígért reálbér-növekedést

A január óta aláírt ágazati bérmegállapodások általában megfelelnek az OÉT-ben tavaly irányelvként megfogalmazott 4,5 százalékos reálbéremelés követelményének. A kohászatban ugyanakkor a szakszervezetek nem a béremelésért, hanem a munkahelyek megtartásáért küzdenek. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.

2003. március 20. csütörtök, 07:33

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet