Az államháztartás finanszírozásának modernizációja és a közszolgáltatások szektorsemlegessége miatt egyre több állami feladat és közpénzfelhasználás lép ki az állami-költségvetési-intézményi keretből. Az ezzel járó ellenőrzés-hatásköri és vizsgálatszervezési gondok 2002-ben markánsabbá váltak – állapítja meg az Állami Számvevőszék (ÁSZ) a múlt évi tevékenységéről szóló jelentésben. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2003. március 14. péntek, 06:50
