BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kihallgatja Járait a rendőrség

Öt újabb tanút, köztük Járai Zsigmond jegybank-elnököt hallgat ki ma a rendőrség Princz Gábor ügyében - írja a Népszabadság. Elképzelhető ugyanis, hogy a Postanbank korábbi főnökét mégis megvádolják a gazdasági társaság vezető tisztségviselőjeként elkövetett 35 milliárdos hűtlen kezeléssel.

2003. március 5. szerda, 10:41

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Princz ellen egy másik ügyben a Központi Ügyészségi Nyomozó Hivatal is eljárást indít: ma gyanúsítottként hallgatják ki a Budai Hengermalomnak nyújtott 2,6 milliárdos hitellel kapcsolatban. A rendőrség ugyan pénteken közölte, hogy a héten megkezdik a Princz Gábor ügyében végzett ötéves nyomozás iratainak ismertetését, ám az ügyészség utasítása szerint újabb tanúkat is ki kell hallgatniuk az eljárás lezárása előtt.

Mezősi Tamás
Mezősi Tamás

Ez is érdekelhet