A rendőrség adatai szerint Bártfai a szerződésben rögzített összegnél 36 millió forintttal többet pénz kifizetését tette lehetővé a posztjáról közös megegyezéssel távozó Berkecz Máriának, a Millenáris Kht. akkori igazgatójának.
Egy másik ügyben Sík Zoltán volt informatikai kormánybiztos és Papcsák Ferenc fideszes parlamenti képviselő büntetőjogi felelősségét vizsgálja az SZBEI Keller László közpénzügyi államtitkár tavalyi feljelentése nyomán. A vizsgált szerződések alapján a nyomozók szerint a MeH-ből 390 millió forintot utaltak át el nem végzett munkáért ügyvédeknek, közöttük Papcsáknak.
