BUX 139656.19 0,58 %
OTP 45690 0,86 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Merre megy a NATO-vonat?

Több útvonalat is javasolhatnak a szakértők a NATO-vonatok áthaladására, ha a parlament megszavazza a felkérés teljesítését. Az útvonalat az dönti el, hogy a végállomás az Adriai- vagy a Fekete-tenger lesz - írja az mno.hu a Magyar Televízió alapján.

2003. február 19. szerda, 08:58

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Annyi biztos: a szállítmány Szlovákiából érkezne. Azt azonban nem tudni, hogy a NATO-vonat hol lépne be Magyarország területére. Amennyiben a Fekete-tengerhez tartana a szerelvény, úgy Románia felé menne. Amennyiben az Adria a cél, a vonat útja a Balaton déli partján vezetene keresztül. Az is megállapodás kérdése, hogy a vonatokat kik biztosítják.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet