BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Jól jövedelmez a fővárosi filmezés

A Budapesten forgatott Én, a kém című amerikai film – amelyet Magyarországon a vetítés első négy napja alatt 41 ezren láttak – készítői mintegy 25 millió forintot fizettek a fővárosi közterek használatáért. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.

2003. február 6. csütörtök, 07:33

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet