Tegnap éjszaka a ferihegyi repülőtéren belépésre jelentkezett egy Törökországból hazaérkező magyar nő, aki a vámosoknál közel 3,5 kg arany ékszert jelentett be. Csomagjainak tételes ellenőrzés során további, több mint 5 kg arany ékszer került elő, melyeket bejelentés nélkül kívánt behozni.
A pénzügyőrök a mintegy 10 millió forint értékű csempészárut lefoglalták, majd a magyar állampolgárságú nő ellen csempészet bűncselekmény elkövetésének alapos gyanúja miatt eljárást indítottak - áll a VPOP közleményében.
