BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tíz százalékkal nőttek a reálkeresetek

A magyar gazdaság az első félévben 3 százalékkal növekedett, ami elsősorban a háztartások fogyasztásának 8 százalékos növekedésének köszönhető - derül ki a KSH jelentéséből. A reálkeresetek több mint 10 százalékkal növekedtek nyár végéig, ugyanakkor tovább nőtt a fizetési mérleg és az államháztartás hiánya.

2002. október 30. szerda, 09:26

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet