A MeH tájékoztatása szerint Majthényi Lászlót Patyi Elemér követi a nyugat-dunántúli regionális idegenforgalmi bizottság élén. Kerekes László lett a Tisza-tavi bizottság elnöke, aki Fejér Andort váltotta fel. Személyi változás történt az észak-alföldi regionális idegenforgalmi bizottságnál is, amelyet Kocsis Róbert menesztését követően Tóth József irányít. Észak-Magyarországon Nagy Imre lett a bizottság vezetője Horváth László menesztése után. A dél-alföldi regionális idegenforgalmi bizottság új elnöke Tokaji Ferenc lett, aki Babák Mihályt váltotta fel. A dél-dunántúli bizottság új elnöke Gonda Tibor lett Farkas Tibor menesztését követően. A Közép-Dunántúlon Szeremley Hubát Szabó Gábor követte a bizottság élén.
Nincs változás a budapest-közép-dunavidéki régióban és a Balatonnál, ahol Rusznák Imre illetve Rosta Sándor maradt az elnök.
