BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tovább késik a Széchenyi kártya

Az állami kamattámogatással forgalomba kerülő Széchenyi hitelkártya indulása tovább késik. A késés azonban a szerepváltással küzdő kamara presztízsének sem tesz jót - írja a Magyar Hírlap.

2002. július 4. csütörtök, 07:58

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A vállalkozói hitelkártyák létrehozását kezdeményező Magyar Kereskedelmi és Iparkamara (MKIK) és a Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetsége (VOSZ) eredetileg úgy tervezte, március végén vagy április elején bírálják majd el az első igényeket, ám a sorozatos csúszások miatt mára augusztusra teszik az indulás időpontját. A két szervezet által közösen létrehozott Ka-Vosz Pénzügyi Szolgáltatásokat Közvetítő Rt. már képzi az ügyfélszolgálat leendő munkatársait, az informatikai hálózatot pedig július 15-ig élesben is kipróbálja.

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet