Egy készülő kormányrendelet értelmében leghamarabb ősztől ingyenesen leadható lesz a feleslegessé vált roncsautó - írja a Magyar Hírlap. A változtatás szerint az erre kijelölt telepeken az eddigi tízezer forintos tarifa helyett ingyen veszik át a roncsokat és gondoskodnak a megfelelő feldolgozásról és elhelyezésről.
2002. június 25. kedd, 08:47
