Az elmúlt napokban a MSZP és az SZDSZ között zajlott megbeszélés egyértelmüvé tette, hogy a második fordulóban minden egyes körzetben a két pártnak csupán egy jelöltje száll versenybe - jelentette be Kovács László szocialista pártelnök a Metró hírújság szerint.
2002. április 8. hétfő, 09:23
