Nemsokára eredményt hirdet Eger és Egerszalók önkormányzata az egerszalóki gyógyvíz hasznosítására kiírt tenderen. A NAPI Online információi szerint a győztes a Plaza 213 Kft. Mindkét értékelhető pályázatot beadó konzorcium megadta az önkormányzat által kért 316 millió forintot, de úgy tudjuk egyikük sem ígért erre rá, a Plaza 213 tervei jobbak mint vetélytársáé voltak. A cég - egyebek mellett amerikai tőke bevonásával - 10 milliárdos projekt keretében üdülőfalut, 200 szobás 4 csillagos szállodát, 500 fős konferenciaközpontot, aqua-parkot és sportpályákat építenének a gyógyvízre alapozva.
