BUX 139021.74 -0,2 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A sevillai pavilonban borkiállítást rendezhetnek Tokajban

Tokaj reményei szerint az 1992-es sevillai világkiállítás magyar pavilonja a hegyaljai városba kerül – mondta Májer János polgármester az MTI-nek. A Makovecz Imre tervezte objektum a világkiállítás óta üresen áll és romlik az állaga. Az épületet a tervek szerint a Tisza és a Bodrog találkozásánál lévő bodrogzugi csúcson állítanák fel, és Tokaj-Hegyalja történelmi és természeti értékeit, szőlészeti-borászati hagyományait bemutató kiállítás lelne benne otthonra.

2002. február 21. csütörtök, 10:38

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet