Több mint 5 százalékkal nőttek tavaly reálértéken az egészségügyi kiadások – derül ki az Országos Egészségbiztosítási Pénztár adataiból. A kiadásokon belül a gyógyszertámogatások aránya – az előző három évtől eltérően – emelkedett. A mostani ciklusban jóval nagyobb eltérés mutatkozik a tervezett és a tényleges gyógyszerkiadások között, mint az előző kormány alatt. Részletek a pénteki NAPI Gazdaságban.
2002. február 21. csütörtök, 23:59
