BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A lakosság fizeti a gyógyszerkiadások 37 százalékát

Több mint 5 százalékkal nőttek tavaly reálértéken az egészségügyi kiadások – derül ki az Országos Egészségbiztosítási Pénztár adataiból. A kiadásokon belül a gyógyszertámogatások aránya – az előző három évtől eltérően – emelkedett. A mostani ciklusban jóval nagyobb eltérés mutatkozik a tervezett és a tényleges gyógyszerkiadások között, mint az előző kormány alatt. Részletek a pénteki NAPI Gazdaságban.

2002. február 21. csütörtök, 23:59

Economx
Economx

Ez is érdekelhet