BUX 139460.27 0,11 %
OTP 45460 0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A GM regionális vállalati központokat telepítene

A Gazdasági Minisztérium (GM) elkészítette a regionális szerepkörű vállalati központok letelepítését célzó tízéves programját. A tárca szándékai szerit a Magyarországon letelepedett nemzetközi cégeket arra ösztönzik, hogy azok mind több szolgáltatási funkciójukat is idehozzák. Ennek keretében itt alakítsák ki kutatásfejlesztési, logisztikai, stratégiai vagy elosztó-központjukat.

2002. február 11. hétfő, 11:35

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet