BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az állam 30 ezer tonna kukoricát vásárolt fel

A földművelésügyi tárca vezetője arról tájékoztatta a kormányt, hogy 30 ezer tonna kukoricát kellett felvásárolnia az államnak - hangzott el a mai kormányülést követő sajtótájékoztatón.

2002. január 8. kedd, 16:43

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet